LB’s åbne turneringer

Indbydelser

2018-2019

Indbydelse U17/U19 ABC 13-14 oktober 2018

Indbydelse U15M 15-16 september 2018

Indbydelse U13E 1-2 september 2018 v2

Programmer

2018-2019

Program U17/19 ABC 13. oktober 2018

Program U15M 15-16 september 2018

Program U13E 1-2 september 2018

Resultater

2018-2019

U17/19 ABC 13-14 oktober 2018
Færdigspillet program
Resultatliste

U15M 15-16 september 2018
Færdigspillet program
Resultatliste

U13E 1-2 september 2018
Færdigspillet program
Resultatliste

2017-2018

U15M 5-6 maj 2018
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

U09D, U11A og U13M 31. marts – 1. april 2018
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

U17/19M 3-4 februar 2018
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

U17/19ABC 14 oktober 2017
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

U15M 16-17 september 2017
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

U13E og U17E 2-3 september 2017
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

2016-2017

U09D, U11A og U13M 1-2 april 2017
Færdigspillet program
Rangliste point
Resultatliste

U17/19 M 4-5 februar 2017
Færdigspillet program
Rangliste point
Resultatliste

U17/19 ABC 15-16 oktober 2016
Færdigspillet program
Rangliste point
Resultatliste

U15M 17-18 september 2016
Færdigspillet program
Rangliste point
Resultatliste

U13E og U17E 3-4 september 2016
Færdigspillet program
Rangliste point
Resultatliste

2015-2016

U13M og U15M 7-8 maj 2016
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

U09D U11A U13M 26-27 marts 2016
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

U17M 30-31 januar 2016
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

U17/U19 ABC 10-11 oktober 2015
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

U15M 12-13 september 2015
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

U13E U17E august 2015
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

2014-2015

U13M U11AB U09D Marts 2015
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

U17M Januar 2015
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

U17ABC oktober 2014
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

U15M september 2014
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

U13E U17E august 2014
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

2013-2014

U09B U11AB U13M 29. – 30. marts 2014
Færdigspillet program
Rangliste point
Resultatliste

U17M Januar 2014
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

U17ABC oktober 2013
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

U15M september 2013
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

U13E U17E august 2013
Færdigspillet program
Ranglistepoint
Resultatliste

2012 – 2013

U09B U11AB U13M 30. – 31. marts 2013
Færdigspillet program (PDF)
Rangliste point (PDF)
Resultatliste (PDF)

U15M 15-16 september 2012
Færdigspillet program (PDF)
Rangliste point (PDF)
Resultatliste (PDF)

U13E U17E September 2012
Færdigspillet program (PDF)
Rangliste point (PDF)
Resultatliste (PDF)

2011 – 2012

U12  maj 2012
Færdigspillet program (PDF)
Rangliste point (PDF)
Resultatliste (PDF)

U09B U11AB U13M 31. marts – 01. april 2012
Færdigspillet program (PDF)
Rangliste point (PDF)
Resultatliste (PDF)

U13M U17M Januar 2012
Færdigspillet program (PDF)
Rangliste point (PDF)
Resultatliste (PDF)

U17ABC 30-31 oktober 2011
Færdigspillet program (PDF)
Rangliste point (PDF)
Resultatliste (PDF)

U15M 17-18 september 2011
Færdigspillet program (PDF)
Rangliste point (PDF)
Resultatliste (PDF)

U13E U17E September 2011
Færdigspillet program (PDF)
Rangliste point (PDF)
Resultatliste (PDF)

2010 – 2011

U12 07 maj 2011
Færdigspillet program (PDF)
Rangliste point (PDF)
Resultatliste (PDF)

Klubmesterskab 2011
Færdigspillet program (PDF)
Resultatliste (PDF)

Grand Prix 08-10 april 2011
Færdigspillet program (PDF)

U09B U11AB U13M 02-03 april 2011
Færdigspillet program (PDF)
Rangliste point (PDF)
Resultatliste (PDF)

U17ABC 30-31 oktober 2010
Færdigspillet program (PDF)
Rangliste point (PDF)
Resultatliste (PDF)

U15M 18-19 september 2010
Færdigspillet program (PDF)
Rangliste point (PDF)
Resultatliste (PDF)

U13E & U17E 04-05 september 2010
Færdigspillet program (PDF)
Rangliste point (PDF)
Resultatliste (PDF)